A causa della chiusura della frontiera per il traffico passeggeri, possono verificarsi ritardi anche nel traffico merci, che puņ portare a tempi di consegna pił lunghi. Ritardi di consegna fino a una settimana possono purtroppo verificarsi in alcune parti e non sono per noi influenzabili. Vi chiediamo di avere pazienza.
X

Faktid

Peakategooria: Tooteinfo
  1. Mida tähendab märge "lõpumüük"?
  2. Mis on S-tähis?
  3. Rehvide vanus

Mida tähendab märge "lõpumüük"?

Märge "lõpumüük" rehvi dimensiooni järel tähendab, et seda profiili käimasoleva sesooni jaoks enam ei toodeta. Tegemist on laost lõppevate rehvidega. Enne lõplikku läbimüüki on saadaval veel jääkkogused.


Mis on S-tähis?

Euroopa Liit on määranud direktiiviga ECE-R 117 kindlaks rehvide mürataseme.
„S“ koos šifreeringuga rehvi küljel tähendab, et tegemist on vähese müratasemega rehvidega. Ilma S-tähistuseta sõiduauto rehve ei tohi pärast üleminekuaja lõppu enam müüa.

Üleminekuaeg S-tähistusega rehvidele:
- alates 1. oktoobrist 2009 sõiduauto rehvidele (vastavalt ECE-R 30) ristlõikega kuni 185 mm (kaasaarvatud).
- alates 1. oktoobrist 2010 sõiduauto rehvidele (vastavalt ECE-R 30) ristlõikega 195 kuni 215 mm (kaasaarvatud).
- alates 1. oktoobrist 2011 sõiduauto rehvidele (vastavalt ECE-R 30) ristlõikega üle 215 mm.


Rehvide vanus

Rehvimüüjate ja Vulkaniseerijate Liidu (Bundesverband Reifenhandel und Vulkaniseur-Handwerk e.V. (BRV)) initsiatiivil töötasid Saksa rehvitööstuse esindajad septembris 2001 välja ühise seisukoha küsimuses, kui pikk tohib maksimaalselt olla direktiivis nimetatud ajavahemik "mitu aastat". Tootjad nagu Bridgestone/Firestone, Continental, Dunlop, Goodyear, Michelin ja Pirelli soovitavad üksmeelselt autojuhtidele: Pidage meeles, et sõiduauto rehvide ostmisel/müümisel ei ületaks tootmiskuupäev viit aastat. Ümberpöördult tähendab see, et kasutamata rehvi - eeldades, et ladustamine toimus asjatundlikult - käsitletakse viie aasta jooksul alates tootmiskuupäevast uuena, samuti tohib seda uue rehvina müüa.
© 2001-2020 Delticom AG - rehvid123.com - swebd5